Predstavujem ti, tvojich osobných koučov

Andrea Winslow

Life koučka, inštruktorka jogy.

Pomáha primárne ženám, aby si cez vlastné sebapoznanie vytvorili život podľa svojich predstáv a boli šťastné a spokojné.

Zmeriava sa na oblasti kariéry, vzťahov, sebaspoznania a sebarozvoja. Dlho sa v živote cítila stratená, nespokojná vo vzťahoch a nenaplnená v pracovnej oblasti. Až keď sa začala vnímať, zistila kým v skutočnosti je a mohla napĺňať svoje poslanie, vášeň a žiť šťastnejší život.

Svojimi skúsenosťami a vedomosťami chce ženám pomôcť, aby sa vyhli nespokojnosti a skrátili si cestu k spokojnému životu.


Frederik Arismey Bolda

Frederik sa už viac ako 8 rokov venuje pomoci mužom aj ženám prostredníctvom koučingu a mentoringu. Jeho cieľom je, aby každý bez rozdielu našiel svoju jedinečnosť, silu a žil šťastný a spokojný život presne tak, ako chce on sám.
 
Počas rokov sa vzdelával v oblastiach komunikácie, porozumenia, samého seba a medziľudských vzťahov. Neskôr sa začal zaujímať o emócie, strachy a tiene, ktoré nám v živote bránia stať sa tým, kým chceme.

V minulosti mal problém práve s týmito oblasťami, no postupne sa vďaka rôznym technikám a tvrdej práci vypracoval na sebavedomého a komunikatívneho chlapa, ktorý má po boku svoju vysnívanú partnerku.
 
Za posledný rok absolvoval terapeutický výcvik a pomocou regresnej terapie pomáha ľuďom poučiť sa zo svojej minulosti, vyliečiť psychické zranenia, vyrovnať sa so svojou minulosťou a vykročiť do budúcnosti s novou silou a odhodlaním.
 
So svojimi skúsenosťami sa rozhodol pomáhať mužom aj ženám komunikovať vo vzťahoch aj mimo nich, získať svoje sebavedomie, postaviť sa svojim strachom a tieňom a prekonávať rôzne prekážky na ich životnej ceste.