Vstúp do KLUBU, ktorý ti dá všetko čo potrebuješ. Objav #1 Miesto pre ženy, ktoré si chcú nájsť, získať a udržať svojho vysnívaného chlapa (už na to nemusíš byť SAMA!)

Túžiš po tom...

 • Stretávať sa s chlapom, ktorý je pripravený, bude sa chcieť starať o váš vzťah aj rodinu.
 • Môcť sa pochváliť kamarátkam na káve so svojou novou známosťou, s ktorou to vyzerá vážne.
 • Mať po svojom boku priateľa, partnera či milenca, s ktorým sa viete hodiny rozprávať, ale aj pokojne mlčať.
 • Mať partnera, s ktorým budeš môcť zdieľať svoj život a mať spoločné záujmy.
 • Mať po svojom boku muža, ktorý ťa zvládne a príjme celú bez výhrad a bude rešpektovať tvoje nálady a emócie.
 • Žiť s mužom, ktorý si ťa bude vážiť a bude s tebou mať plány do budúcna.
 • Sledovať muža, ktorý vie vo vašom dome vymeniť žiarovku, zabiť pavúka, ale zároveň ťa jemne pohladiť a pobozkať.
 • Môcť sa spoľahnúť na muža, s ktorým žiješ, že sa postará o vaše deti, bude im vzorom a vždy dodrží, čo povie.

V tom prípade si tu správne

Miesto, kde získaš odpovede na všetky otázky, ktoré budeš kedy ohľadom chlapov riešiť!

 • KLUB ŽIEN SNOV je pre teba, ak chceš byť SEBAVEDOMOU ŽENOU, ktorá vie čo chce a nezmieri sa s ničím priemerným. Hľadáš odpovede na otázky ohľadom chlapov a vzťahov, ale zaujíma ťa aj to, ako sa stať Ženou snov, ktorá má svoje hranice a je šťastná každý deň.
 • Ak si INŠPIRATÍVNOU ŽENOU, ktorá nerobí kompromisy. Nevyberá si medzi "tým čo ostalo", ale chce od života VIAC. Vie, že môže mať všetko po čom túži, a tak aj žije.
 • Ak sa chceš navždy stať ŽENOU SNOV, pre svojho vysnívaného partnera, byť s ním šťastná vo vzťahu a nebyť už viac na všetko sama.

⇓ Práve tento mesiac ťa v KLUBE ŽIEN SNOV čaká kurz ⇓

Mnohé ženy peniaze neriešia. Spoliehajú sa ohľadom nich na chlapa, partnera či dokonca rodičov alebo štát. Hľadajú si chlapa, ktorý ich zabezpečí a postará sa o ne finančne. Dávajú príliš veľkú zodpovednosť a moc nad svojím osudom do rúk niekomu druhému. Potom sa zbytočne dostávajú do situácie, že:

 • Nemôžu si dovoliť odísť zo vzťahu kvôli peniazom, pretože peniaze dlhé roky neriešili, starali sa o chlapa, deti či domácnosť, nenabrali žiadne pracovné či biznis skúsenosti a nemajú vybudované svoje vlastné zázemie
 • Zmení sa stav u partnera, nemôžu sa už viac spoliehať na jeho príjem, pretože vypadne z práce, ochorie, nedajbože odíde “tam hore” alebo sa ona s ním či on s ňou rozíde a zostane s “holým zadkom”

Byť finančne nezávislá a sebavedomá nie je o tom, aby si sa teraz naháňala za peniazmi a stal sa z teba chlap. Ale aby si získala slobodu žiť život podľa tvojich predstáv a naučila si sa robiť rozumné finančné rozhodnutia pre seba a svoju rodinu a bola si finančne samostatná a nezávislá od chlapa v ktorejkoľvek životnej situácii.

Tento mesiac sa v Kurze Finančne nezávislá dozvieš:

 • Ako odfiltrovať chlapov už počas platenia na rande a zistiť, či budú vhodní aj do vzťahu s tebou (TOP 3 veci, čo si všímaj a ako sa zachová)
 • Ako pracovať s peniazmi vo vzťahu, aby ste si s chlapom nič nevyčítali, mali ste všetko spoločné poplatené a nikdy ste sa nemuseli hádať ohľadom peňazí
 • Návod na to, ako sa ochrániš pred najhorším a budeš pripravená pre prípad, že by ste sa s chlapom museli rozísť (aby si nemusela zostávať vo vzťahu len kvôli peniazom)
 • Ako sa po rozchode postaviť čo najskôr finančne na nohy v prípade, že ti to s chlapom nevýjde a ty si nemusela riešiť okrem zlomeného srdca ešte aj svoju finančnú situáciu

Čo ešte v KLUBE ŽIEN SNOV nájdeš?

 • #1. Exkluzívne rozhovory s expertmi
  Vypočuj si príbehy a know-how expertov a získaj nové poznatky, ktoré ti pomôžu stať sa Ženou snov. Získaj prístup k viac ako 20 rozhovorom s expertmi vo svojich oblastiach. V rozhovoroch ti predstavia čomu sa venujú a ako ti pomôžu na tvojej ceste nájsť, získať a uržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budeš šťastná vo vzťahu. K aktuálnej knižnici sa každý mesiac môžeš tešiť na nový rozhovor.
 • #2. Inšpiratívne rozhovory so Ženami snov
  Inšpiruj sa príbehmi žien ako si ty, vypočuj si, čím si prešli a nájdi vďaka tomu rôzne pohľady na svet a situácie, ktoré sa ti udiali alebo môžu stať. Získaš tak širší prehľad možností a v kľúčových životných situáciách ostaneš pokojnejšia. Každý mesiac pridávam nový rozhovor so Ženou snov. Tá ďalšia môžeš byť práve ty.
 • #3. Skupinový hovor s CHLAPMI 2.0
  Zúčastni sa každý mesiac skupinového hovoru s chlapmi, ktorí na sebe pracujú, aby sa stali vysokohodnotnými pre svoju vysnívanú partnerku. Spoznaj CHLAPOV 2.0 a spýtaj sa čokoľvek, čo ťa zaujíma, daj im svoju spätnú väzbu, alebo si vypočuj ich príbehy, vďaka čomu môžeš lepšie nazrieť do mužského sveta z prvej ruky. Pridaj sa už ďalší mesiac k nám.
 • #4. Prémiová komunita a poradenstvo pre členky
  S ostatnými ženami v klube si môžete pomáhať, podporovať sa a organizovať osobné stretnutia. Staň sa súčasťou komunity žien, ktoré na sebe pracujú rovnako ako ty a nadväzuj nové priateľstvá. Spýtaj sa čo ťa zaujíma a získaj odpovede od Žien snov alebo Michala, vďaka čomu získaš iný pohľad a môžeš tak objaviť riešenia na tvoju aktuálnu situáciu.

K tomu všetkému získavaš aj tieto dva BONUSY:

 • #1. Okamžitý prístup k viac ako 20 online kurzom
  Kým si členkou KLUBU ŽIEN SNOV, máš prístup k celému predchádzajúcemu obsahu. Spolu viac než 20 online kurzov zameraných na 3 kľúčové oblasti každej Ženy snov: Neodolateľná osobnosť ~ Získanie vysnívaného chlapa ~ Šťastná vo vzťahu. Sú v nich len tie najlepšie a najprínosnejšie princípy, stratégie a praktické tipy plné príkladov, ukážok a akčných krokov, ktoré ti pomôžu byť Ženou snov, pre tvojho vysnívaného partnera. Navyše, každý mesiac pribudne do klubu NOVÝ kurz, na ktorý sa môžeš tešiť.
 • #2. Extra balíček nefér výhody
  Získaj prístup aj k prémiovým PDF MEGAŤAHÁKOM, ktoré sú pre ženy, čo chcú mať konkrétne a rýchle TIPY pripravené na okamžité použitie, keď si nebudú vedieť dať v nejakej situácii rady. Nájdeš tu napríklad 101 Tipov, ako si udržať chlapa, 101 otázok na partnera, ktoré prehĺbia váš vzťah, 25 otázok na prvé stretnutie alebo 25 chýb, ktorým sa vyhni pred a počas stretnutia.

ZHRNUTIE: Čo všetko dostaneš mesačne v KLUBE ŽIEN SNOV

#1. Prístup k Online kurzu mesiaca (v hodnote 97€). Je to kurz "Finančne nezávislá a sebavedomá"

#2. Exkluzívny rozhovor s expertom 1x mesačne (v hodnote 97€)

#3. Rozhovor so Ženami snov 1x mesačne (v hodnote 97€)

#4. Skupinový hovor s CHLAPMI 2.0 1x mesačne (v hodnote 97€)

#5. Prémiová komunita a poradenstvo pre členky (v hodnote 97€)

A K TOMU FANTASTICKÉ BONUSY:

BONUS #1: Okamžitý prístup k viac ako 20 online kurzom (v hodnote 1940€)

BONUS #2: Extra balíček nefér výhody (v hodnote 358€)

Hodnota mesačného členstva je 485€. Hodnota BONUSOV je 2298€.

Spolu je hodnota členstva v KLUBE ŽIEN SNOV 2 783€

Ty ale môžeš mať klub teraz mesačne iba za 

2 783€

29€

Svoje členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Čo ešte potrebuješ o klube vedieť?

Na čo potrebujem KLUB ŽIEN SNOV?

Na to, aby si mohla nájsť získať a udržať si svojho vysnívaného partnera a bola s ním šťastná vo vzťahu. Žijeme v dobe, kedy je všetko rýchle. Máme veľa informácií, tréningov, kníh... Ale nevieme, ako ich dať do praxe. Klub je o praxi. Je to o tom, ako máš naozaj žiť život tak, aby si si vedela nájsť, získať a udržať svojho vysnívaného partnera a bola s ním šťastná vo vzťahu. Stala sa Ženou snov.

Ako členstvo v klube funguje?

Po uhradení členstva ti do 15 minút na tvoj email prídu prihlasovacie údaje. Taktiež dostaneš prístup do FB skupiny. Obe - aj členská sekcia, aj Facebooková skupina - sú pre teba dôležité. O tom ako máš svoju členskú sekciu využívať sa dozvieš v uvítacom videu v členskej sekcii.

Ako to môžem zaplatiť?

Členstvo je možné uhradiť IBA platobnou kartou pre jednoduchosť a pohodlnosť využívania členstva v KLUBE ŽIEN SNOV

Ako je to s ďalšími platbami?

Členstvo máš predplatené vždy na mesiac alebo rok. Keď chceš pokračovať, nie je nutné preto nič robiť, úhrada bude stiahnutá z tvojej karty automaticky (dátum ďalšej úhrady si skontroluj v profile v členskej zóne).

Môžem zrušiť svoje členstvo?

Áno, stačí ak nám napíšeš na podpora@zenasnov.sk a my ti členstvo zrušíme bez akýchkoľvek otázok. Akonáhle členstvo zrušíš, môžeš aktívne využívať členskú zónu až do vypršania daného predplateného obdobia. Potom ti už nebude účtovaná platba z karty na ďalšie obdobie.

Čo keď nebudem pokračovať?

Keď zrušíš svoje členstvo, v dátum skončenia tvojho predplatného ti deaktivujeme tvoj účet v členskej zóne a nebudeš mať obsah ani bonusy viac prístupné.

Vstúp a dovoľ si nájsť, získať a udržať svojho vysnívaného chlapa,

s ktorým budeš šťastná vo vzťahu

Ak ti čokoľvek nie je jasné,

tak sa nás spýtaj!

Som za maximálnu úprimnosť a som rád, keď je vždy všetko na 100% jasné.

A preto, ak ťa zaujíma čokoľvek ohľadom pravidelného mesačného členstva v KLUBE ŽIEN SNOV, tak kľudne kontaktuj našu zákaznícku podporu.

Napíš email na podpora@zenasnov.sk alebo zavolaj na telefónne číslo +421 950 432 202.

Venovať sa ti bude naša kolegyňa Andrea, ktorá sa u nás stará o spokojnosť všetkých nových aj existujúcich klientov.

Na telefóne ju pravdepodobne zastihneš v čase od 9:00 do 16:00. Ak by sa však stalo, že sa nedovoláš, tak sa ti ozve späť čo najskôr, ako to bude možné. Najneskôr do nasledujúceho pracovného dňa.

Ak ti je všetko jasné a ideš do toho s nami, tak urob prvý krok k členstvu v KLUBE ŽIEN SNOV, vyplň formulár nad týmto textom a získaj svoje miesto v klube hneď teraz. Nič neriskuješ, môžeš len získať.

Teším sa na teba v KLUBE ŽIEN SNOV