Sleduj ma nahrávať NOVÝ obsah do Klubu Žien snov:

Prvé stretnutie...

ÚPLNE ZDARMA?! (NAŽIVO+DARČEK)

Téma: Ako zažiariť na prvom stretnutí s chlapom, aby mal ešte väčší záujem spoznávať ťa a snažil sa aj naďalej

ZÁZNAM NEBUDE k dispozícii! Vytváram obsah do plateného KLUBU NAŽIVO...


Sleduj ma nahrávať NOVÝ obsah do Klubu Žien snov NAŽIVO, úplne ZDARMA!
Začíname 12.11. o 18:00 (celý priebeh nižšie)

Sleduj Michala vytvárať nový obsah do Klubu Žien snov NAŽIVO!

Prvé stretnutie s chlapom, ktorý sa ti páči, je kľúčové. Rozhoduje o tom, či bude mať ešte záujem spoznávať ťa aj ďalej a bude sa ešte viac snažiť, alebo sa stiahne, odmlčí a záujem, na ktorý si bola u neho zvyknutá, vyprchá ako bublinky z minerálky. Dozvieš sa:

  • Kam s ním ísť - Prezradím ti ideálne miesta pre prvé stretnutie s chlapom, aby si ho čo najlepšie spoznala a skvele ste sa bavili (káva, drink ani kino to nie sú...)
  • Témy na rande - O čom sa s ním baviť a o čom radšej nie, keď nechceš, aby nastávalo trápne ticho, hovoril len o sebe alebo ste sa bavili o veciach, ktoré medzi vami nevybudujú žiadne spojenie
  • Nezabudnuteľné stretnutie - Odhalím ti, ako už od prvého momentu (až po ten posledný) vyvoláš skvelý dojem a zo stretnutia bude odchádzať s tým, že si to chce zopakovať - čím skôr!
  • Zabijaci záujmu - Prezradím ti, čo počas stretnutia a po jeho skončení NErobiť, keď nechceš, aby jeho záujem ochladol a on sa ti niekoľko dní neozval

+ DARČEK "TOP 5 tipov na stretnutie počas korony" pre všetky ženy, ktoré budú na vysielaní naživo!

ZÁZNAM BUDE IBA PRE ČLENKY KLUBU ŽIEN SNOV! Budem NAŽIVO nahrávať NOVÝ obsah do plateného Klubu Žien snov, ktorý bude následne umiestnený v členskej zóne IBA pre členky prémiového Klubu. Budeš pri tom? Začíname už 12.11. o 18:00!

Klikni na tlačidlo nižšie a rezervuj si svoje miesto (detaily získaš po registrácii). Je to ZDARMA.